Pytania

Moje książki są najczęściej bardzo skomplikowane. Jeżeli macie jakieś pytania lub czegoś nie rozumiecie piszcie, a ja będę tutaj odpowiadać. :)

2 komentarze:

 1. Ja mam pytanie! Dlaczego Celestin wygląda jak Melani? (: To będzie jej sobowtór?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W rozdziale 7-Celestin wszystko było wytłumaczone cytuje:
   - Znam cię z skądś – przyjrzałam się jej. Miała delikatny wyraz twarzy. Lecz kiedy się uśmiechała można było zauważyć że wiele przeżyła. Jej kasztanowe włosy były lekko podkręcone, a z brązowych oczu biła pewność siebie
   .- Melani
   - Miałam wiele imion, a to jest jedno z moich ulubionych.
     - Imion
   - Jestem aniołem co trzy lata możemy pojawiać się na ziemi, a pozostać tam tylko na rok. Jesteśmy istotami stworzonymi ze światła. Uformowanie ciała które będzie idealnie funkcjonować w waszym świecie zajmuje nam dużo czasu.
   - Jace był człowiekiem przez kilka lat.- stwierdziłam
   - Był – bardzo wyraźnie podkreśliła te słowa. – pokochałam tego chłopaka. Zachowywał się jak dorosły mimo, że miał 13 lat. To co go spotkało … nie życzę tego nikomu. Niestety ja też zniszczyłam jego życie, wysyłając go na ten cholerny obóz. Musiałam mu to wynagrodzić, więc poprosiłam boga aby zmienił go  w anioła. Jego dusza przeistoczyłą się diametralnie. Dostał świetliste ciało. To najpiękniejsze co można w życiu zobaczyć. Niestety okropnie bolesne.
   - On nie wie, że ty żyjesz...

   Melani to Celestin. Celesti zchdząc na ziemie przybrała to imię. To jedna i ta sama osoba. Można nawed zauwazyc, że wspomnienia Jace'a muwią o tym samym o czym opowiada Celestin.

   Usuń